Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zahradní domek

2. 4. 2008

Vesnice, kde chceme stavět, je sice jen 10 km vzdálená od našeho současného bydliště, bohužel ale spadá pod jiný okres. Navíc manžel bytostně nesnáší vyřizování na úřadech (asi proto si vzal úřednici) a má pracovní doba koliduje s úředními hodinami na většině úřadech a institucích, přivítali jsme proto možnost přenechat veškeré papírování na projektantovi.

 Zatím co čekáme na územní řízení, rozhodli jsme se vybudovat na pozemku nějaké zázemí pro stavbu. Nejprve jsme uvažovali o koupi stavební buňky, nakonec jsme se ale rozhodli postavit dřevěnou boudu, které později upravíme kabátek a budeme ji využívat jako zahradní domek pro uskladnění nářadí, sekačky a jízdních kol.

Takže jsem se chtě nechtě stejně pustila do papírování ohledně územního souhlasu na stavbu zahradního domku. Dřevo máme nakoupeno, venku krásné jaro, tak už jen čekáme na dopis ze stavebního úřadu!

 

Náhledy fotografií ze složky Zahradní domek

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Velmi pěkný domek, nebyl by plánek

(Radek, 21. 11. 2009 14:21)

Dobry den, shanel jsem na internetu nejaky navod na stavbu zahradniho domku a nahodou jsem prisel i na vase stranky. Bylo by mozne od vas ziskat planek domku, pripadne nejake know-how. Dik predem za odpoved na: elias@mmnet.cz

odpověď na dotaz

(autor, 26. 1. 2009 18:33)

Dobrý den, domek je o rozměrech 4x4 m,komplet materiál vyšel na 30 tis. Dřevo z pily. V ceně není vnitřní obití palubkama /podarovali nám známí - strhávali obložení a parkety v koupeném RD/. Ve finále bude obloženo asi 3 cm polystyrenu a v barvě fasády domu.

Domek je moc pěkný

(Aleš Král, 26. 1. 2009 10:33)

Dobrý den, uvažuji o stvbě něčeho podobného a Vaše řešení se mi moc líbí. Mohu se zeptat na kolik Vás asi stavba domku přišla?